Warszawscy siatkarze grają z Vervą

ORLEN Paliwa, spółka z Grupy Kapitałowej ORLEN, nawiązała współpracę z Projektem Warszawa jako sponsor tytularny. Przez najbliższe trzy sezony drużyna siatkarska będzie przez spółkę wspierana.

20 listopada 2015 roku została podpisana umowa sponsorska pomiędzy ORLEN Paliwa a Warszawą. Od tego dnia, na mocy trzyletniej umowy sponsorskiej, klub wicemistrzów siatkówki będzie nosił nazwę VERVA Warszawa ORLEN Paliwa. W ramach umowy promowane będą marki ORLEN Paliwa, VERVA, BAQ i EKOTERM.

„Widzieliśmy, że warszawska drużyna jest bardzo obiecująca. Kierujemy się ambicją i zaangażowaniem w naszą pracę. Cieszę się, że mogliśmy wesprzeć tych sportowców na takim poziomie, ponieważ oznacza to, że będą lepiej przygotowani na Europejską Ligę Mistrzów, gdzie zmierzą się z najlepszymi drużynami Europy” – powiedział Jakub Opara, Członek Zarządu.

Jesteśmy wdzięczni, że sponsorem tytularnym stołecznej drużyny jest ORLEN Paliwa. Jasiński, prezes Projektu Warszawa wierzy, że „gra z VERVA” pozwoli warszawskiej drużynie walczyć o najwyższe laury.

„Zebraliśmy zespół, który może spełnić najwyższe sportowe aspiracje. Posiadanie Grupy ORLEN, która wspiera polski sport, jako naszego partnera pozwoli nam skupić się wyłącznie na rywalizacji sportowej” – powiedział Piotr Gacek, Dyrektor Sportowy VERVA Warszawa ORLEN Paliwa.

Największym osiągnięciem ubiegłego sezonu było zdobycie tytułu wicemistrza Polski, ale VERVA Warszawa ORLEN Paliwa nie zamierza na tym poprzestać. Już wkrótce zagrają w najbardziej elitarnych rozgrywkach klubowych w Europie – Lidze Mistrzów. Ponadto są zdeterminowani, aby walczyć i osiągać inne wysokie cele w kraju, takie jak zdobycie tytułu mistrzowskiego i Pucharu Polski.