Piotr Nowakowski w VERVIE Warszawa ORLEN Paliwa przez kolejne dwa sezony

Piotr Nowakowski nadal jest związany z Vervą Warszawa Orlen Paliwa. Mimo, że jest jednym z najbardziej utytułowanych polskich siatkarzy, postanowił kontynuować swoją pracę w stolicy przez kolejne dwa lata.

„Piotrek jest kluczowym członkiem naszej drużyny. Cieszę się, że będzie nosił koszulkę ORLEN Paliwa VERVA Warszawa przez kolejne lata”. – powiedział Piotr Gacek, dyrektor sportowy stołecznego klubu. – „Pit miał możliwość zmiany barw, ale postanowił zostać z nami jeszcze przez dwa lata” – wyjaśnił. – „Piotr wygrał już prawie wszystko, co było do wygrania. Lista jego sukcesów jest bardzo długa. Mam nadzieję, że po nadchodzącym sezonie doda do niej kolejny złoty medal Mistrzostw Polski i oczywiście Igrzysk Olimpijskich!” – zapewnił.

Piotr Nowakowski czuje się swobodnie w Warszawie. „Mogę pracować z fantastycznym trenerem i dążyć do najwyższych celów” – powiedział o sobie. – „Mam duży niedosyt po ostatnim nieskończonym sezonie. Nie udało nam się dobrze wypaść w Lidze Mistrzów. Byliśmy w przeszłości jednym z faworytów do złota w PlusLidze, więc chcieliśmy do tego wrócić po tym, jak pojawił się koronawirus”.

W VERVIE Warszawa ORLEN Paliwa na środku siatki obok Piotra Nowakowskiego kibice zobaczą Andrzeja Wronę i Jakuba Kowalczyka. Na ataku zagra Michał Superlak, na przyjęciu – Bartosz Kwolek, Igor Grobelny i Jan Fornal, a na libero Damian Wojtaszek. Za rozegranie odpowiedzialni będą Ángel Trinidad de Haro i Michał Kozłowski.