baner-sponsor-tyt

Chcesz oglądać mecze VERVY Warszawa ORLEN Paliwa w komfortowych warunkach, bez obaw, że na kultowe starcia zabraknie dla Ciebie biletu, a przy tym zaoszczędzić? Kup karnet! Karnet obejmuje wszystkie mecze fazy zasadniczej PlusLigi, mecze w fazie play-off oraz mecze Pucharu Polski. Zakup abonamentu to pierwszeństwo wyboru najlepszych miejsc w hali COS Torwar oraz gwarancja najniższych cen. Posiadacze karnetów będą mieli również pierwszeństwo zakupu biletów na mecze Ligi Mistrzów.

Po niedokończonym w związku z pandemią koronawirusa sezonie 2019/2020 kibice czują niedosyt. VERVA Warszawa ORLEN Paliwa w rozgrywkach PlusLigi, choć nie przyznano medali, zajęła drugie miejsce. Teraz chce się bić o mistrza. Bartosz Kwolek, Artur Szalpuk, Piotr Nowakowski, Andrzej Wrona, Damian Wojtaszek czy trener Andrea Anastasi – to tylko niektóre z wielkich nazwisk, które mają jej to umożliwić. – Mamy świetny skład i doskonałego szkoleniowca. Do osiągnięcia sukcesu potrzebujemy jeszcze… Twojego wsparcia z trybun – zachęca Piotr Gacek, dyrektor sportowy naszego klubu. Nie zwlekaj więc i kup karnet już teraz.

Z KARNETEM SIĘ OPŁACA! 

Posiadacz karnetu oszczędza. I nie jest to tylko pusty slogan. Wystarczy spojrzeć na tabelę poniżej. Posiadacz karnetu mecz na żywo obejrzeć będzie mógł już za 17,59 zł* (ceny pojedynczych biletów na mecze będą w przedziale od 30 zł do 65 zł w zależności od kategorii).

*Do celów przeliczeniowych przyjęliśmy 17 spotkań: 13 meczów fazy zasadniczej, wszystkie mecze w fazie play-off oraz mecze w Pucharze Polski. W przypadku kiedy meczów będzie więcej niż 17 rosną również korzyści posiadacza karnetu.

PAKIET BENEFITÓW

Każdy posiadacz karnetu zyskuje dodatkowo dostęp do wielu benefitów. Otrzyma od nas kartę podarunkową do Decathlonu o wartości 20 zł, możliwość jednorazowego zamówienia życzeń dla bliskiej osoby, wyświetlanych na telebimie hali COS Torwar podczas meczu (nominalna wartość usługi: 39 zł) oraz pakiet zniżek do partnerów i przyjaciół klubu: restauracji, sklepów, sal zabaw, salonów kosmetycznych itp. We wszystkich punktach stacjonarnych zniżka zostanie naliczona po okazaniu karnetu.

SPRAWDŹ, JAKIE BENEFITY DLA CIEBIE PRZYGOTOWALIŚMY

OFERTA SPECJALNA DLA POSIADACZY KARNETÓW NA SEZON 2019/2020

W związku z przerwaniem ze względów epidemicznych sezonu 2019/2020, przygotowaliśmy ofertę specjalną dla posiadaczy karnetów na niedokończone rozgrywki. Karnet na sezon 2020/2021 będą oni mogli zakupić w atrakcyjnej najniższej możliwej cenie. Posiadacz karnetu z sezonu 2019/2020, jeśli kupi karnet na nowy sezon na sektory w kategorii A, zapłaci aż 200 zł mniej niż cena standardowa karnetu.

Szczegóły znajdują się w poniższej tabeli.

KARNETY ULGOWE

Karnety ulgowe przeznaczone są dla młodzieży uczącej się, studentów oraz emerytów i rencistów. Zakupić je można za okazaniem ważnej legitymacji uprawniającej do zniżki. Ochrona może odmówić wstępu osobie, która okaże karnet ulgowy bez odpowiedniej legitymacji uprawniającej do zniżki.

Dzieci do lat 7, pozostające pod opieką dorosłych, nie są zobowiązane do posiadania biletu (karnetu) wstępu na mecz. Bilet (karnet) musi posiadać opiekun dziecka.

KARNETY VIP

Strefy VIP klubu VERVA Warszawa ORLEN Paliwa to miejsca dla wymagających kibiców, w którym pasja do sportu łączy się z biznesem.

Zapraszamy do zakupu karnetów „cegiełek” i skorzystania ze specjalnych stref VIP Hospitality.

Dowiedz się więcej: Karnety VIP.

OSOBY NIEPEŁNOSPRAWNE

Osoba niepełnosprawna ma darmowy wstęp na mecz VERVA Warszawa ORLEN Paliwa w hali COS Torwar. Cena biletu dla opiekuna, który obowiązkowo musi być przydzielony dla jednej osoby niepełnosprawnej (nie przewidzieliśmy karnetów dla opiekunów), to symboliczne 10 zł. W celu zakupu biletów dla opiekunów prosimy o kontakt mailowy: niepelnosprawni@vervawarszawa.pl.

Wydzielone i oznakowane sektory z balkonami dla osób niepełnosprawnych znajdują się na pierwszym piętrze hali COS Torwar (wjazd windą).

GRAMY NA TORWARZE

Swoje mecze w sezonie 2020/2021 PlusLigi VERVA Warszawa ORLEN Paliwa rozgrywać będzie w hali COS Torwar. Największa hala widowiskowo-sportowa w stolicy przeszła właśnie generalny remont i zyskała nowy, ocieplony dach, lepsze oświetlenie oraz – co najważniejsze z punktu widzenia kibiców – wysokiej klasy nagłośnienie oraz dwa innowacyjne telebimy.

Cena karnetu na sezon 2020/2021 zależna będzie od wybranego przez kibica miejsca. Sektory w hali COS Torwar podzieliliśmy więc na 4 grupy. Podział ilustruje poniższa mapka.

W sezonie 2020/2021 VERVA Warszawa ORLEN Paliwa posiadać będzie również halę rezerwową – Arenę Ursynów. Przy zakupie karnetu w systemie biletyna.pl obowiązkowe będzie więc wybranie dwóch miejsc: pierwszego – w hali COS Torwar oraz drugiego – w Arenie Ursynów. Posiadacz karnetu ma gwarancję zarezerwowanego miejsca niezależnie od tego, w której hali odbędzie się mecz.

GWARANCJA WYMIANY KARNETU NA BON RABATOWY W SKLEPIE KIBICA

Sezon 2020/2021 PlusLigi, zgodnie z planem, potrwa od września 2020 r. do końca kwietnia 2021 r. Nie możemy jednak przewidzieć, jaki wpływ na rozgrywki będzie mieć sytuacja epidemiczna związana z pandemią koronawirusa. W przypadku odwołania meczów z powodu COVID-19, zgodnie z regulaminem, posiadaczom karnetów gwarantujemy zwrot niewykorzystanej kwoty w formie vouchera do wykorzystania w naszym Sklepie Kibica.

Przykład: Janek kupił w przedsprzedaży karnet na sektor G i zapłacił za niego 599 zł. W takim przypadku cena przeliczeniowa za mecz wynosi 35,24 zł. W sezonie, w związku sytuacją epidemiczną, nie odbyły się dwa mecze. Janek otrzyma od nas zatem voucher o wartości 70,48 zł do wykorzystania na zakupy w Sklepie Kibica.

Regulamin sprzedaży karnetów

KARNETY VIP