Okiem kibica – czym są karnety VIP na mecz siatkówki?

Siatkówka to także jedna z ulubionych dyscyplin Polaków. Co więcej, chyba śmiało można powiedzieć, że wielu kibiców na pierwszym miejscu stawia piłkę siatkową, a nie nożną. Do tego stopnia, że rozważają oni zakup karnetów VIP, które podczas różnych rozgrywek są w stanie dać im specjalne przywileje. Jakie dokładnie? Do najważniejszych należą m.in, możliwość korzystania z loży VIP z której na pewno wygodniej jest oglądać i wszystko widać lepiej i dokłądniej, również dzięki galerii.

Niezwykłe wrażenia na meczach siatkówki

Nie da się opisać w jednoznaczny sposób na co dokładnie pozwala karnet VIP. Wszystko tak naprawdę uzależnione jest od tego, na jakie dokładnie mecze zostanie on wykupiony. Można jednak wymienić kilka punktów wspólnych dla każdego z tych karnetów. Mowa tu o takich aspektach jak:

  • loża VIP – możliwość wstępu, gdzie można liczyć nie tylko na wygodne miejsca, ale także klimatyzowane pomieszczenia, gdzie wydzielone jest osobne wejście, w końcu nie trzeba będzie stać w długich kolejkach, w trakcie spotkań zapewniany jest także bardzo często catering i różne napoje możliwe do wykorzystania bez limitu;
  • galeria VIP – czyli możliwość oglądania meczy na specjalnie wykonanych telewizorach;
  • pokoje VIP – oferta, która dotyczy się przedsiębiorców, jacy chcą zorganizować spotkania biznesowe na najwyższym poziomie.

Czy warto kupić karnet VIP?

Właściwie to nie da się odpowiedzieć na to pytanie. No cóż, dla wielu osób może to być dylemat, ponieważ takie karnety to dość spory wydatek finansowy. Warto jednak zapoznać się ze wszystkimi możliwościami, jakie oferuje taki karnet. Tym bardziej że niekiedy istnieje szansa na spotkanie znanych osobistości w loży VIP. Są jednak tacy kibice, którzy są wierni swojemu klubowi i chętnie przystępują do zakupu takich karnetów, ciesząc się niezwykłymi wrażeniami na meczach siatkówki.

Ci, którzy nie mogą pozwolić sobie na taki wydatek finansowy, mogą pozostać przy zwykłych biletach na poszczególne mecze lub też przy innych karnetach. Informacje o nich zawsze sa na stronie.