Bukmacher z Vervą! Totalbet sponsorem warszawskich siatkarzy

TOTALbet Zakłady Bukmacherskie podpisał umowę sponsorską z klubem ORLEN Paliwa na rzecz VERVA Warszawa. Umowa będzie obowiązywała do końca roku. Firma ma pomóc liderowi PlusLigi, Vervie Warszawa, w zdobyciu mistrzostwa Polski.

„VERVA Warsaw ORLEN Paliwa cieszy się, że TOTALbet jest jednym z naszych sponsorów. To kolejna silna i dobrze prosperująca firma, która dołączyła do nas” – powiedział Piotr Gacek, Pełnomocnik Zarządu i Dyrektor Sportowy VERVA Warsaw ORLEN Paliwa. – „Jestem całkowicie przekonany, że razem odniesiemy wiele sukcesów, zarówno w sporcie, jak i w marketingu”

„Cieszę się, że mistrzowie świata, prowadzeni przez świetnego trenera, będą po naszej stronie. Z naszej strony obiecuję pełne zaangażowanie” – skomentował Marcin Giera, wiceprezes TOTALbet Zakłady Bukmacherskie.

W ramach umowy sponsorskiej TOTALbet uzyskał prawo do wykorzystywania wizerunków zawodników. Logo bukmachera znajdzie się na boisku, a także na bandach i banerach wokół niego. Dla widzów przewidziana jest akcja, w której mogą skorzystać ze specjalnych ofert zakładów od VERVA. – „Mogę zdradzić, że to nie koniec ofensywy TOTALbet w zakresie sponsoringu sportowego. Wkrótce powinniśmy przedstawić kolejnego partnera. To wielki rok dla firmy i chcemy zwiększyć rozpoznawalność marki i udział w rynku. Współpraca z zespołem VERVA Warsaw ORLEN Paliwa to duży krok w tym kierunku” – powiedział Adrian Furmańczyk, dyrektor marketingu TOTALbet.

TOTALbet, założony w 2017 roku jako legalny polski bukmacher, jest częścią holdingu United Entertainment Enterprises, do którego należy również Grupa ZPR Media. TOTALbet działa na podstawie licencji Ministerstwa Finansów (uzyskanej w marcu 2018 roku), oferując swoim klientom zakłady online.