Totalbet wspiera warszawskich siatkarzy. Nasza reakcja

Może nie każdy kibic zdaje sobie z tego sprawę, ale różnego rodzaju zespoły sportowe działają dzięki temu, że mają zapewniony sponsoring. To właśnie owi sponsorzy finansują nie tylko działania klubu, wyjazdy na mecze, ale to oni odpowiedzialni są za wypłaty dla poszczególnych zawodników. Nic więc dziwnego, że kluby chciałyby mieć ich jak najwięcej. Jednego z nowych zespołów zyskał właśnie Verva.

Totalbet od zakładów bukmacherskich

Wiele osób Totalbet kojarzy z zakładami bukmacherskimi. I to jest właśnie fakt, że w głównej mierze są oni za to odpowiedzialni. Jednak ich logo będzie można również znaleźć teraz na koszulkach siatkarzy Verva Warszawa Orlen Paliwa. Pełnomocnik zarządu tego klubu siatkarskiego – Piotr Gacek – powiedział, że dołączenie do ich grona Totalbet, to ogromna radość. To samo przyznają kibice, którzy mają nadzieję, że wsparcie tak solidnej, prężnie rozwijającej się marki sprawi, że Verva ponownie sięgnie po fotel mistrza Polski. Umowa z Totalbet na chwilę obecną obowiązuje do końca roku z możliwością przedłużenia. Wszystko tak naprawdę będzie wiadome po tym, jak zespół będzie chciał pokazać się nie tylko kibicom, ale także swoim sponsorom.

Totalbet i akcje promocyjne

W związku z tym, że została nawiązana tak solidna współpraca, kibice mogą już korzystać z różnych akcji promocyjnych, jakie zaoferował Totalbet. Będą one widoczne na pewno podczas meczy. Można także korzystać ze specjalnych zakładów bukmacherskich, jeżeli chodzi o zespół Verva Warszawa Orlen Paliwa. Informacja ta ucieszyła wielu kibiców. Inne akcje promocyjne będą na pewno widoczne i odczuwalne w przyszłości.

Totalbet chce zachwycić, wspierając Vervę która aktualnie jest liderem PlusLigi. To dla nich także dobra promocja, dzięki czemu mają oni szansę na wzrost swoich zysków. Mamy nadzieję, że kolejny, mocny sponsor wpłynie także motywująco na morale wszystkich zawodników w zespole.